KONST / Litografier / Serigrafi 13713615

nr 1371 3615

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Serigrafi, Komposition. Signerad, numrerad HC X/XXIII, ca 38x26 cm

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:32:07

11/1 18:31:03 1      Vinnande bud

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund